Knihkupectví N+N Vlašim

Astrologická apatyka

Astrologická
apatyka
 
Emil V. Havelka
 
 
 
Přírodní bylinné prostředky

  • pro pomoc Vašemu organismu
  • při udržování harmonie
  • v boji proti nemocem
 
 
!!! ZDE V  PRODEJI !!!
  
 
 
 
 
ŽEN-ŠEN : PANAX GINSENG
 
Stimulujíc a posilující bylina
 
        dodává organismu energii
        posiluje imunitní systém
        posiluje odolnost vůči účinkům stresu
        stimuluje výkonnost centrálního nervového systému, štítné žlázy a nadledvinek
        zlepšuje krevní oběh
        zpomaluje stárnutí buněk
        pomáhá diabetikům
        účinně zvyšuje potenci u mužů a žen
        vyživuje vlasovou pokožku, účinný proti vypadávání vlasů
        zlepšuje metabolismus, funkci jater
        pomáhá léčit záněty kloubů
        pomáhá proti únavě, zvyšuje tělesný výkon
 
KOREAN GINSENG V ANTLER EXTRAKT SOFT CAPSULE
(Žen-šen PLUS GOLD kapsle)
 
RED GINSENG POWER-F
(Power-F Korean Red ampule)
 
KOREAN RED GINSENG CANDY
(Žen-šenové bonbóny)
 
KOREAN GINSENG TEA
(Žen-šenový rozpustný čaj)
 
KOREAN RED GINSENG EXTRACT GOLD
(Extrakt z červeného žen-šenu)
 
HONEY SLICED KOREAN GINSENG
(Žen-šenové plátky proslazené medem)
 
 
 
 
RAKYTNÍKOVÝ OLEJ
 
        Projevuje výrazně regenerační, antioxidační a stimulační účinky na organismus, posiluje jeho obranyschopnost, zpomaluje proces stárnutí, reguluje krevní oběh. Stimuluje činnost zažívacího traktu, plic, jater, kardiovaskulárního systému a stabilizuje funkci pohybového ústrojí. Působí jako všeobecné tonikum, proti stresu a usnadňuje detoxikaci organismu.
 
 
RAKYTNÍKOVÝ SIRUP
 
         Použití je zejména jako tonikum a všeobecně posilující prostředek, který je vhodný v případech nachlazení, chřipky, některých břišních a střevních potíží, zvyšuje odolnost organismu proti infekci, posiluje regenerační síly organismu, například i při chemoterapii, vykazuje biostimulační účinek, působí na tvorbu krve, játra, cévy. Rakytníková šťáva obsahuje velké množství vitamínů (skupiny C, E, F, B, K, provitamínu A), bioflavonoidy, organické kyseliny a biologicky aktivní látky. Sirup je připraven ze šťávy z plodů rakytníku řešetlákového a je vhodný pro dospělé i děti.
 
 
RAKYTNÍKOVÁ MAST
 
        Používá se zejména při atopickém ekzému a potížích s kůží, také pro své hlubší působení pronikáním do tkání, při kloubních potížích. Složení: vazelína, umělé sádlo, rakytníkový olej, tuk z jader oříšku Karité. Doporučené použití – jemně vtírat na místo určené k aplikaci.
 
 
OLEJ Z BÍLÉ JEDLE SIBIŘSKÉ
 
         Napomáhá regeneraci a stimulaci organismu a jeho zvýšení obranyschopnosti, stimulaci pohybového ústrojí a dýchacích cest. Místně zvyšuje prokrvení, je vhodný i k masážím při bolestech svalových, kloubních, šlach a úponů, nervů. Používá se také při nemocech z nachlazení.
         Je to čistý přírodní produkt s příjemnou vůní, ozdravujícími a kosmetickými účinky. Má výborné výsledky při léčení celé řady onemocnění – obsahuje více než 35 biologicky aktivních látek včetně vitamínů, fytoncidů a éterických olejů. Používá se vnitřně i zevně, k inhalacím a do koupelí.
         Olej se získává z mladého jehličí jedle sibiřské (Abies Sibirica).
 
  
MAST ZE SIBIŘSKÉ JEDLE
 
         Používá se zejména pro své hlubší působení pronikáním do tkání při kloubních a svalových potížích a k masáži.
         Obsahuje olej z bílé jedle sibiřské a tuk z jader oříšků Karité (Butyrospermum parkii).
 
 
OLEJ Z CEDROVÝCH OŘÍŠKŮ
 
         Působí jako tonikum a všeobecně posilující prostředek pro zvýšení obranyschopnosti organismu. Pomáhá zmírnit riziko vzniku arteriosklerózy, chrání cévy a organismus před působením volných radikálů.
         Je to čistý přírodní produkt, lehce stravitelný vysoce výživný. Má výborné léčivé vlastnosti – obsahuje celý vitamínový komplex (A, B1, B2, B3, E a F), vyniká vysokým obsahem cenných minerálních látek – aminokyselin a stopových prvků. Používá se vnitřně i zevně.
         Olej je vyrobený lisováním z očištěných jader cedrových oříšků (semen cedrových šišek).
 
 
CEDROVÁ MAST
 
         Používá se zejména pro své hlubší působení pronikáním do tkání při kloubních a svalových potížích a k masáži.
         Obsahuje olej z jader cedrových oříšků a tuk z jader oříšků Karité (Butyrospermum parkii).
        
 
AFRICKÁ MAST
Ochranný, hydratační, regenerační a výživný účinek
 
         Použití pro suché a popraskané rty, ruce a paty, pro suchou a velmi suchou pokožku, pro stárnoucí pleť. Je ideální pro alergiky, ekzematiky, psoriatiky a děti. Chrání proti slunečnímu záření (UV ochranný faktor), je bohatý na vitamín E, provitamín A, D a nenasycené mastné kyseliny.
         Obsahuje tuk z jader oříšku Karité (Butyrospermum parkii).
 
 
AWITH
Withanie somnifera
 
         Přípravek podpůrně působí na harmonizaci organismu při stresu, přepracování, úzkosti, psychické labilitě. Užívá se též při ztíženém usínání. Celkově působí na organismus.
         Produkt je připraven z jemně drceného kořene Withanie somnifera (withanie ašvagandha), v kapsli z jedlé želatiny.
 
ASTRÁL CHYAWAN
Zahuštěná pasta s ovocem a bylinami
 
         Doplněk stravy oblíbený pro své tonizační účinky, podporuje harmonizaci tělesných funkcí, prospívá posílení organismu.
         Tento přípravek je vyroben podle starodávného receptu ajurvédské medicíny, sestává se ze 49 přírodních léčivých rostlin a produktů, obsahujících velké množství vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Nemá žádné vedlejší účinky, lze jej kombinovat jak se všemi běžnými potravinovými doplňky, tak i s léčivy.. Je to preventivní a léčebné tonikum určené k užívání všem starším deseti let.
         Používá se při nachlazení, chronickém kašli, tuberkulózní infekci, astmatu, ztrátě vitality, infekci močových cest, chronické zácpě, infekcích všeho druhu, ztrátě sexuální síly a k obnově síly a vitality a k regeneraci tělesných tkání. Také se užívá při poruchách paměti, snižování nadváhy, při velkém stresovém zatížení, a také k prevenci proti zhoubnému bujení.
 
 
 
GERI SAM
SAM NHUNG KIEN LUC
150 ml extrakt
 
                   Specifický tonizující prostředek, který zlepšuje fyzický i duševní stav organismu, působí příznivě při nechutenství a nespavosti.
         Přípravek je s oblibou užíván v zemi svého původu (jihovýchodní Asii) jako prostředek k posílení organismu, také při potížích spojených se sexuálním vyžitím či plodnosti, ale i při únavě a potížích se zády.
 
 
GERI TINH
SAM QUI TINH
300 ml extrakt
 
         Přípravek se používá zejména při oslabení organismu, pro podporu činnosti vnitřních orgánů, je vhodný k použití pro zvýšení tvorby krve, při ztrátě chuti k jídlu, při tendenci k hubnutí, posiluje vitalitu.
         Jeho tradiční použití ve Vietnamu začíná u posílení těla, zlepšení činnosti vnitřních orgánů, používá se v rekonvalescenci, při nespavosti, proti závratím při rychlém vstávání, také pro harmonizaci krvetvorby a krevního oběhu, je užíván i pro posílení sexuálních funkcí.
 
 
ELIXÍR BTT
BACH TUE TUU
700 ml
 
         Působí na zlepšení trávení, posiluje organismus, zvyšuje vitalitu. napomáhá snižovat pocit únavy, příznivě působí na pohlavní aktivitu.
 
 
ELIXÍR VITAL
THAP TOAN DAI BO
700 ml
 
         Působí na zlepšení trávení, posiluje organismus, zvyšuje vitalitu. napomáhá snižovat pocit únavy, příznivě působí na pohlavní aktivitu a svěžest zraku.
 
 
LIVER LONG ELIXÍR
LINH CHI SAM
600 ml extrakt
 
         Posiluje organismus, stimuluje krvetvorbu. Užívá se rovněž při bolestech zad, při hučení v uších, k zpevnění svalstva u starých lidí a ke zlepšení trávení. Napomáhá správné funkci jaterních buněk. Obsahuje mimo jiné extrakt z lesklokorky, která je nazývána houbou nesmrtelnosti.
 
 
LESKLOKORKA
LINH CHI
houba nesmrtelnosti
 
         stimuluje imunitu, pozitivně působí na nervovou soustavu, tonizuje srdeční činnost, působí antibakteriálně a antialergicky, užívá se při nespavosti, únavě i impotenci. Předmětem zkoumání vědců je také působení lesklokorky na zpomalení stárnutí organismu a její protirakovinové účinky.
 
 
 
HEPA LING SÁČKY
TRA HOA TAN LINH CHI-L
 
         Prostředek má tonizující účinky na organismus a krevní oběh, příznivě ovlivňuje funkci jater. V sáčcích ve formě rozpustného nápoje pro vychutnání kompozice přípravku.
         Obsahuje lesklokorku – Linh Chi.
 
 
 
HEPA LING KAPSLE
LINH CHI-L
 
         Prostředek má tonizující účinky na organismus a krevní oběh, příznivě ovlivňuje funkci jater. Napomáhá regulaci krevního tlaku, nakládání s cholesterolem, příznivě ovlivňuje práci jater a mozku.
         Obsahuje lesklokorku – Linh-Chi.
 
 
RUMA PHONG
PHONG THAP THUY
85 ml extrakt
 
         Ruma Phong je efektivní prostředek přinášející úlevu při revmatismu, zánětu kloubů, při bolestech zad a pohybového aparátu. je oblíbený také pro použití při potížích s páteří a kosterním systémem
 
 
LIVER LONG ROZTOK
LONG CHI BO GAN LO
85 ml roztok
 
         Přípravek se používá pro stimulaci trávení, tonizuje činnost jater a žlučníku. Je vhodný k použití i při potížích s vyprazdňováním. Je oblíbeným prostředkem k očistě organismu i v případě svědění kůže, při furunkulóze a zácpě.
 
 
SILA VIT
CUONG LUC BO THAN
 
         Přípravek pro posílení vitality, tonikum, posilující prostředek pro organismus, svaly a pohlavní aktivitu. Zlepšuje sníženou funkci ledvin, užívá se také při bolestech v kříži a pro zlepšení kvality spánku.
 
 
HEPA TOXX
TIEU DOC HO AN
 
         Antitoxický prostředek vhodný k použití pro detoxikaci jater. užívá se i při svědící a hnisavé kůži, furunkulóze, svědění a vypadávání vlasů.
 
 
GASTRI SAM
SAM KY BA BO TINH
85 ml roztok
 
         Přípravek je určen pro posílení organismu, harmonizuje trávicí funkce, příznivě působí na žaludek, dvanáctník, metabolismus. Pomáhá proti nechutenství, potížím se zažíváním, uklidňuje trávící systém.
 
 
ALIXINA-N
 
         Prostředek používaný zejména pro ochranné účinky na oběhovou soustavu. Zlepšuje trávení, podporuje funkci žaludku a dvanáctníku.
         Ve Vietnamu je oblíbeným prostředkem používaným při břišních bolestech, potížích s trávením, dvanáctníkem, při pálením žáhy, žaludečních potížích, také při snížení hladiny cholesterolu v krvi, regulaci krevního tlaku.
 
 
URI KIM
KIM TIEN THAO RAU MEO
 
         Přípravek se používá zejména k ochraně ledvin a močových cest. Působí příznivě na proces regulace teploty lidského těla. Posiluje močové cesty.
         V lidové tradici byl tento přípravek užíván při výskytu bolestivého močení, proti močovým, ledvinovým a žlučovým kamenům, také při otocích, bolestech ledvin, i pro své protizánětlivé a protirevmatické působení.
 
 
LAXOFID
FIDAXIN
 
         Přípravek se používá zejména pro zlepšení metabolismu a činnosti střev. Laxofid je vhodný k použití namísto jiných laxativ, napomáhá snadnějšímu vyprazdňování a správné činnosti střev, působí proti zácpě.
 
 
CÉVNÍ ČAJ
RUTIVON THEA
 
         příznivě působí na cévy a tlak krve, pomáhá při odpočinku, napomáhá vyprazdňování. Reguluje krevní tlak, zlepšuje pružnost periferních cév, má uklidňující, močopudný a mírně laxativní účinek.
 
 
 
CHLADIVÝ ČAJ
GIAI NHIET-MAT GAN THEA
 
         Tonizující prostředek pro činnost jater a močových cest, projevuje příznivé působení při zvýšené teplotě těla. Pomáhá při pocitu horka, napomáhá harmonizaci organismu při horečkách.
 
 
DIATON ČAJ
CAM LE CHI
 
                   Příznivě působí na hospodaření organismu s cukry, také na játra a močové cesty. Působí příznivě na slinivku, snižuje hladinu krevního cukru, projevuje močopudné, protihorečnaté a játra regenerující účinky.
 
 
NEFROKAL
XICH TROC ICH MAU
        
         Používá se zejména v případech obtíží s močením, při bolestech v podbřišku nebo v oblasti ledvin, pro regulaci teploty těla, dále jako močopudný prostředek a k ochraně močových cest. Napomáhá ke zkrácení trvání bolesti při potížích s močením, uklidňuje močový systém, příznivě působí na močové cesty, přináší úlevu.
 
 
FEMI TIEN
TIEN NU CAO
150 ml extrakt
 
         Přípravek se používá zejména proti obtížím spojeným s obdobím menstruace a při celkové únavě.
         Femi Tien je tradičně užívaný jako tonikum pro organismus ženy, dle dávného receptu určen pro posílení organismu, harmonizaci krvetvorby i regulaci menstruačního cyklu. Ve Vietnamu oblíbený pro užití v případech výtoků, bolestí v podbřišku, pro zlepšení stavu kůže a vlasů, také jako posilující prostředek při únavě.
 
 
MENSTRO ICH
ICH MAU DIEU KINH
 
         Přípravek je tradičně užívaný jako tonikum pro organismus ženy, dle dávného receptu určen pro posílení organismu, podporu správné činnosti cév i regulace menstruačního cyklu. Ve Vietnamu oblíbený pro užití v případech výtoků, bolestí v podbřišku, pro zlepšení stavu kůže a vlasů, také jako posilující prostředek při únavě.
 
LEUKO HEM
NGOC NU HOAN
 
        Stimuluje krvetvorbu a vitalitu organismu , reguluje cévní systém a menstruaci.
         přípravek je oblíbený také pro své příznivé působení na zlepšení stavu kůže a vlasů, používaný v zemích svého původu i při potížích s nepravidelným cyklem, výtoky a bolestmi podbřišku. Podporuje správnou činnost vnitřních orgánů se zvláštním zřetelem na plodnost a zdraví ženy.
 
 
SLIM GIAM
GIAM BEO
 
         Používá se mimi jiné při snižování nadváhy jako pomocný prostředek. Užívání přípravku je vhodné spojit s omezením spotřeby tuků, cukru a se zvýšením pohybu.
         Složení tohoto přípravku vychází z dávného receptu čínské medicíny (období dynastie Chan). Ve Vietnamu je s oblibou používán také v případech otoků, potíží s koleny, pro harmonizaci funkce sleziny a rovněž při ochablosti svalů.
 
 
RESPI EM
THUOC HO TRE EM
 
         Respi Em je vhodný k použití zejména při počínajících potížích z nachlazení, ale lze jej užívat i v pozdějším období. Působením v oblasti horních cest dýchacích napomáhá lehčímu průběhu nachlazení, usnadňuje správnou činnost organismu v posílení obranyschopnosti, například při chřipce i v boji proti kašli. Při včasném užití zabrání postupu nachlazení k dolním cestám dýchacím.
 
 
MIGRE NOS
THUOC VIEM XOANG
 
         Přináší úlevu zejména při bolestech hlavy, zvláště spojených s nachlazením, pomáhá při pocitu ucpaného nosu a dutin, je prospěšný i při rýmě.
 
 
 
BRONCHO – V
THUOC HO NGUOI LON
85 ml roztok
 
         Broncho-V je vhodné použít jako pomocný prostředek při nachlazení, zvláště v případě rýmy a kašle, i s horečkou, bolestí v krku a tvorbou hlenů. Je vhodné také v případech, kdy již nachlazení samo proběhlo a přetrvává kašel. Působí příznivě na obranyschopnost organismu a zvláště na dolní cesty dýchací, které uvolňuje a usnadňuje jejich správnou činnost.
 
 
ALERG SEPTIL TIEU
THIEU DOC MAT GAN
300 ml roztok
 
         Alerg Septil se používá zejména při projevech potíží s kůží, výskytu vyrážek, napomáhá vylučování toxických látek z těla, čistí žluč a pokožku. Napomáhá harmonizaci organismu při alergiích, posiluje imunitní systém.
 
 
LOCHEIN
(výtažek Salsola collina)
 
Klinicky potvrzené účinky při komplexní léčbě parazitální nemoci, akutní hepatitidě, zapříčiněné převážně předávkováním medikamenty, alkoholem či jinými toxickými látkami.
Pomáhá k ochraně jater při léčbě cytostatiky (k zastavení nebo omezení růstu nádorové tkáně), při léčbě protituberkulózními nebo jinými hetatoxickými prostředky, po narkóze a otravách houbami.
U seniorů se používá proti předčasnému stárnutí organismu.